Glebogryzarka HORTMASZ HGS X620N

Availability : In stock
Cena za 4 godziny
90.00
Cena za dobę
120.00
Kaucja
200.00
Kategoria: Producent: ,

HORTMASZ HGS X620N – Glebogryzarka spalinowa z napędem na kołach i dwukierunkowym ruchem noży.

Glebogryzarka spalinowa HGS X620N to maszyna przeznaczona dla profesjonalistów: szkółkarzy, ogrodników, firm usługowych. W maszynie zastosowano unikalny system pracy noży roboczych. Polega on na przeciwbieżnym kierunku obrotów noży zewnętrznych w stosunku do noży wewnętrznych. Uzyskujemy dzięki temu lepsze spulchnienie i przemieszanie warstwy ornej gleby, przy mniejszych silach działających na kola napędowe i rękojeści. Bardzo solidny, żeliwny korpus maszyny, cały odlany z żeliwa.
Skrzynia przekładniowa, zaprojektowana do przenoszenia największych obciążeń – oparta na przekładniach zębatych. Glebogryzarka posiada przełożenie transportowe (bieg transportowy), ułatwiające łatwe i szybkie przetransportowanie jej na miejsce pracy.
Niezależny napęd noży roboczych, łatwy sposób włączania i wyłączania obrotów. Profesjonalny system regulacji rękojeści w 2 płaszczyznach.
W maszynie zastosowano unikalny system pracy noży roboczych. Noże zewnętrzne obracają się w kierunku przeciwnym do wewnętrznych. Noże robocze wykonane zostały z trudnościeralnej stali borowej.

Sprzedaż

  • Elektronarzędzia
  • Osprzęt
  • Części zamienne

Serwis

Wykonujemy naprawy narzędzi takich marek jak Hitachi (ASO), Bosch, Makita, Dewalt, Metabo, Flex, Celma, Festool

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego, elektronarzędzi, sprzętu ogrodowego z możliwością dostawa do Klienta.